• Kazania głosi nam dzisiaj o. Damian Czerniak SJ, katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów w Parafii św. Stanisława Kostki w Gdyni.
  • W tę niedzielę w Parafii pw. Chrystusa Króla na Balham w Londynie nastąpi zaprzysiężenie nowych Kadetów Maltańskich, w tym czworo z naszej parafii. Na spotkanie wybrała się liczna reprezentacja naszej Wspólnoty Maltańskiej.
  • Godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy będzie miała miejsce w tym tygodniu w poniedziałek i piątek o godz. 19.00. Będzie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia Komunii św.
  • W najbliższą środę, ze względu na uroczystości pogrzebowe, nie będzie Mszy św. porannej.
  • W najbliższy czwartek przeżywać będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą sprawowane o godz. 10.30 i 19.00. W tym dniu zbierana będzie kolekta na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  • Kolejny Day Centre - w najbliższy czwartek. Zgłoszenia w zakrystii.
  • W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszosobotnie. Rozpoczynamy modlitwą Różańca świętego o godz. 17.30.
  • W najbliższą sobotę ks. kan. Jerzy Januszkiewicz, wikariusz naszej parafii w latach 1973-77, obchodzić będzie w kościele św. Andrzeja Boboli w Londynie 50-lecie swego kapłaństwa. W uroczystości będzie brał udział ksiądz proboszcz.
  • W związku z wyjazdem proboszcza na uroczystości jubileuszowe ks. Jerzego, w najbliższą sobotę nieczynne będzie biuro parafialne.
  • Od najbliższej soboty na miesięcznym kursie językowym w naszej parafii przebywać będzie dobrze nam znany ks. dr Waldemar Prondziński.
  • Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę, 2 lipca, po Mszy św. o godz. 11.00.
  • W niedzielę, 2 lipca, po Mszy św. o godz. 11.00, zapraszamy na krótkie spotkanie uczestników parafialnej pielgrzymki do Gruzji i Armenii.
  • Kolejne spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa odbędzie się w niedzielę, 2 lipca. Rozpoczęcie - półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 15.30.
  • W dniach 7-9 lipca odbędą się Dni Młodych w Slough. Spotkanie ma charakter zjazdu weekendowego i dotyczy młodzieży od 14 roku życia. Rozpoczyna się w piątkowe popołudnie od rozbijania namiotów, trwa całą sobotę i kończy się niedzielnym obiadem. Posiłki są zapewnione. Trzeba zabrać ze sobą namiot, karimatę, śpiwór, Biblię i dobry humor. Zapisy tylko do najbliższego wtorku. Koordynatorem wyjazdu młodzieży z naszej parafii jest pan Darek Malinowski: tel. 07517.587.244
  • Duszpasterstwo Emigracji Polskiej zaprasza w dniach 15-17 września do Gdańska na VI Światowy Kongres Rodzin Polonijnych. W programie codzienna Eucharystia, znakomici prelegenci, goście specjalni z Afryki, teoria i praktyka, rozmowy, wspólne posiłki, opieka nad dziećmi, koncerty, krótka pielgrzymka do Sanktuarium MB Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie, radosny piknik na Polanie. A po Kongresie jest możliwość na 4-dniowy urlop pełen atrakcji, m.in. wycieczka autokarowa w regionie Pomorza.
  • W zakrystii wciąż można nabyć książkę „Historia Parafii św. Stanisława Kostki w Coventry” w cenie £20 za sztukę oraz książkę naszego rekolekcjonisty wielkopostnego, o. Krzysztofa Górskiego OCD „Dotyk Słowa” w cenie £10 za sztukę.
  • POGRZEB: W niedzielę, 11 czerwca, zmarł śp. Jan Kozłowski, l. 71. Jego pogrzeb odbędzie się w naszym kościele w środę, 28 czerwca, o godz. 12.00. Niech Miłosierny Bóg obdarzy Zmarłego radością życia wiecznego...

Taca:  £488.31;

Niedziela, 25 VI 2023 - XII Niedziela Zwykła

09.00 o błogosławieństwo Boże dla Anny i Grzegorza Serafinów z okazji 12-tej rocznicy ich małżeństwa