- Po wieczornej Mszy św. zapraszamy dzisiaj na kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Przypominamy, że sakramentu udzieli abp Adrian Galbas, arcybiskup metropolita warszawski, w niedzielę, 19 kwietnia, podczas Mszy św. o godz. 18.00.
- Na stole przy kaplicy Najświętszego Sakramentu można zakupić Biblię oraz książki o tematyce biblijnej, a przed ołtarzem stoi koszyk z fragmentami Pisma Świętego. To zaproszenie, by Słowo Boże zabrać ze sobą do domu i pozwolić mu prowadzić nas przez kolejny tydzień.
- Jałmużną Wielkopostną chcemy, jak od wielu już lat, wesprzeć Polską Szkołę Sobotnią. Szkoła, ze względu na coraz wyższe koszty wynajmu w Finham Park School, jest w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje naszego wsparcia. Skrzynia na jałmużnę wyłożona jest przy balaskach. Składkę polecamy Waszej ofiarności.
- W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową po Mszach św. o godz. 10.30 i 19.00, a w niedzielę, o godz. 10.40 - na Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych.
- Gospodarzem naszej dzisiejszej kawiarenki jest pani Basia Dobrzyńska. W menu: gołąbki, krokiety, pierogi, leczo, domowe wypieki, kawa i herbata. Przyjdźcie, spróbujcie i wesprzyjcie naszą kawiarenkę.
Więcej…
- Dzisiaj ma miejsce specjalna kolekta, przeznaczona na wsparcie realizacji Dni Młodych i inicjatyw ewangelizacyjnych.
- Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. W Wielkiej Brytanii już w XVI wieku obchodzono święto, które jest pierwowzorem tego dnia. Mothering Sunday początkowo był wydarzeniem religijnym, z czasem jednak przekształciło się w świecką tradycję oddawania hołdu mamom. Z tej okazji Polska Szkoła Sobotnia zaprasza, po Mszy św. o godz. 11.00, na uroczystą akademię, na której uczniowie klas II, V i X chcą oddać hołd swoim mamom.
- Na stole przy kaplicy Najświętszego Sakramentu można zakupić Biblię oraz książki o tematyce biblijnej, a przed ołtarzem stoi koszyk z fragmentami Pisma Świętego. To zaproszenie, by Słowo Boże zabrać ze sobą do domu i pozwolić mu prowadzić nas przez kolejny tydzień.
- Gospodarzem naszej dzisiejszej kawiarenki jest Polska Szkoła Sobotnia. Czekają na nas kawa, herbata i wyborne domowe wypieki. Przyjdźcie, spróbujcie i wesprzyjcie naszą kawiarenkę.
Więcej…
- Rozpoczynamy tegoroczne rekolekcje wielkopostne, które głosi nam ks. prof. Waldemar Cisło, profesor UKSW w Warszawie, dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Badań Wolności Religijnego, kierownik Katedry Dialogu Międzyreligijnego i Pomocy Humanitarnej. Rekolekcje będą trwały do środy. Msze św. w tygodniu o godz. 10.30 i 19.00. Proszę, tak zorganizujmy sobie czas, aby wziąć w nich udział. Podczas każdej z nauk, będziemy zbierać ofiary dla ojca rekolekcjonisty. Dzisiaj naszemu rekolekcjoniście towarzyszy znany dziennikarz, pan Maciej Sawicki, którego również witamy w naszej wspólnocie.
- Pod chórem można nabyć przedmioty z drzewa oliwnego, przywiezione z terenów objętych aktualnie wojną, a wykonanych przez palestyńskich katolików. Wesprzyjmy to szlachetne dzieło.
- Na stole przy kaplicy Najświętszego Sakramentu można zakupić Biblię oraz książki o tematyce biblijnej, a przed ołtarzem stoi koszyk z fragmentami Pisma Świętego. To zaproszenie, by Słowo Boże zabrać ze sobą do domu i pozwolić mu prowadzić nas przez kolejny tydzień.
Więcej…
- Zmiana tajemnic dla członków Żywego Różańca - dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00.
- Kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania - dzisiaj, po wieczornej Mszy św. Sakramentu udzieli abp Adrian Galbas, arcybiskup metropolita warszawski, w niedzielę, 19 kwietnia, podczas Mszy św. o godz. 18.00.
- Na stole przy kaplicy Najświętszego Sakramentu można zakupić Biblię oraz książki o tematyce biblijnej, a przed ołtarzem stoi koszyk z fragmentami Pisma Świętego. To zaproszenie, by Słowo Boże zabrać ze sobą do domu i pozwolić mu prowadzić nas przez kolejny tydzień.
- Gospodarzem dzisiejszej kawiarenki jest Polska Szkoła Sobotnia. W menu: domowe ciasta, smalec tradycyjny i wegetariański, parowki w cieście francuskim, kanapeczki z pastą jajeczną z suszonymi pomidorami, kanapeczki z pastą słonecznikową i z sezamem, zupa meksykańska i wiele innych.
Więcej…
- Na stole przy kaplicy Najświętszego Sakramentu można zakupić Biblię oraz książki o tematyce biblijnej, a przed ołtarzem stoi koszyk z fragmentami Pisma Świętego. To zaproszenie, by Słowo Boże zabrać ze sobą do domu i pozwolić mu prowadzić nas przez kolejny tydzień.
- Kawiarenkę naszą prowadzą w tym miesiącu: w niedzielę, 8 lutego - pani Basia Dobrzyńska,
- w niedzielę, 15 lutego - pani Kasia Packowska z restauracji MniamMniam i w niedzielę, 22 lutego - pani Tonia Koszela. Serdecznie zapraszamy.
- Spotkania grupy AA „Oblubieniec” - w naszym klubie w każdą środę w godz. 18.00-20.00.
- W sobotę, 14 lutego, zapraszamy do naszego klubu na wyjątkowe spotkania z panią Moniką Jędrusiak, terapeutką psychodramy. W godzinach 10.00-13.30 odbędzie się warsztat psychodramy „Kim jestem i dokąd zmierzam. Miłość i jej losy”. Jest to warsztat prowadzony w oparciu o metodę psychodramy morenowskiej dla każdego, kto jest zainteresowany własnym rozwojem osobistym. A w godz. 14.30-18.00 odbędzie się warsztat dla rodziców „Sztuka Aktywnego Wychowania. Jak pomóc dziecku odnaleźć się w świecie offline i online”. Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 07939.407.500. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce przed plebanią.
Więcej…